PEC Zwolle doet goede zaken met winst in Enschede

PEC Zwolle doet goede zaken met winst in Enschede

PEC Zwolle doet goede zaken met winst in Enschede

PEC Zwolle heeft zondag een net zo verrassende als belangrijke overwinning geboekt bij FC Twente: 1-4. Door de winst steeg de ploeg van Joran Pot naar de gedeelde koppositie in de Pure Energie Eredivisie vrouwen.

In de eerste helft had FC Twente de wedstrijd in handen en kwam dan ook verdiend op voorsprong door een treffer van Fenna Kalma. Na rust kantelde het duel echter volledig. Jill Diekman, Amy Banarsie, Evi Maatman en Mari Auée zorgden voor de goals.

Concurrentie verspeelt punten

Omdat de concurrentie punten verspeelde, was PEC Zwolle de grote winnaar van het weekend. Ajax bleef op 0-0 steken op bezoek bij ADO Den Haag. PSV deelde de punten met Excelsior na een spectaculair duel in Kralingen (3-3).

Ook SC Heerenveen deed goede zaken. De ploeg won op vrijdag met 3-0 van VV Alkmaar. Roos van der Veen, Chimera Ripa en Zoö van de Veen maakten de Friese treffers.

Bekijk hier de stand.

Deze pagina delen: